Kazanlak.Com /

Първо равенство за “Розова долина“ в контролите

Първи частичен успех в контролите записаха футболистите на „Розова долина“. Днес на своя стадион „розите“  завършиха наравно 2:2 с новия член на „В“ Югоизточна група „Хасково“. Гостите откриха резултата първи в 30-та минута и при този резултат завърши първата част. През второто полувреме казанлъчани заиграха по освободено и в началото му достигнаха до изравняване след попадение на Пламен Стоянов. Момчетата на треньора Даниел Христов дори поведоха в резултата, след пробив по лявото крило на Асен Асенов, който финтира вратаря и отбеляза за 2:1.

Гостите обаче се възползваха от грешка в отбраната в края на срещата и изравниха за крайното 2:2. След мачът наставникът на „Розова долина“ сподели: „ Има още много да работим. Надявам се до старта на шампионата играта ни вече да бъде коренно различна. Днес отново се видя, че играта ни в защита не върви.“
Следващата седмица в сряда „розите“ ще изиграят проверка с „Левски“/Карлово/, а в събота с „Брестник“.