18 юни 2024 3383 Ицо

Опасно надвиснали клони пред бл.3,вх В в западното / РепорТИ за Казанлък

Моля за съдействие от общината за премахване на счупени клони на вишна, опасно надвиснали пред входа на блок 3 в западното. Благодаря предварително!
Опасно надвиснали клони пред бл.3,вх В в западното
Опасно надвиснали клони пред бл.3,вх В в западното
Сподели

Тук ТИ си репортер от Казанлък. Публикувай в репорТИ

Kazanlak.com не носи отговорност за съдържанието в модулите за свободна публикация на потребителите и коментарите. Отговорността се носи от техните автори.
Виж Правила и условия за използване на kazanlak.com

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак