13:17 | 26 януари 14 3072

Елитният Любимец трудно победи Розова долина

Елитният Любимец трудно победи Розова долина / Новини от Казанлък

Мъжкият футболен тим на Розова долина изигра силен мач срещу елитния Любимец, в първата контрола за казанлъчани преди старта на пролетния полусезон. Срещата се игра на стадиона в Любимец, като съдиите също помогнаха на Любимец да победи с минималното 1:0. Единственото попадение първодивизионният отбор отбеляза в самия край на първото полувреме.  Треньорът на Любимец Войн Войнов пусна в игра 35 футболисти, а за Розова долина в контролата се включиха общо 21 състезатели.

Треньорът на Розова долина Александър Георгиев заяви, че е доволен от показаното на терена. „През първото полувреме реферите отмениха два чисти гола на Николай Архипов и Николай Стоичков, заради несъществуващи засади. Две чисти положения пропусна юношата Диян Колев, а пропуски направиха още Николай Цонков и Ахмед Фаиков. Отличен мач направи Мартин Чекаров. Доволен см и от представянето на вратаря Александър Петрунов. Заради отсъствието на Иван Чергев и Атанас Апостолов, като централни нападатели играха Архипов и Фаиков“- каза след срещата Георгиев.

Ето и кои започнаха титуляри за Розова долина: Александър Петрунов, Мартин Чекаров, Боян Нейчев, Христо Терзиев, Николай Цонков, Николай Стоичков, Александър Георгиев, Тонислав Терзиев, Теодор Кьосев, Николай Архипов и Ахмед Фаиков.

Срещата с Любимец пропусна Чергев, който страда от вирусно заболяване. В понеделник към Розова долина се очаква да се присъедини бившият капитан на Берое Милчо Танев, който последно игра за Верея.

В сряда на стадиона в Овощник Розова долина ще срещне лидера в Областната група - Стара Загора, който е воден от Слави Жеков.

11241 | 16 май 2024

Проф. Бетани Хюз представя съкровищата от Долината на тракийските царе и България

8289 | 13 май 2024

Първи думи на Царица Роза 2024 Неделина Неделчева и нейните подгласнички / Видео

5650 | 14 май 2024

Движението по бул. „23-ти Пехотен Шипченски полк“ ще бъде временно органичено в четвъртък