16:35 | 31 октомври 16 3649

Ахмед Фаиков с нова асистенция при победата на България над Босна и Херцеговина

Ахмед Фаиков с нова асистенция при победата на България над Босна и Херцеговина / Новини от Казанлък

Българския национален аматьорски отбор по футбол завърши с победа квалификациите си за Европейско първенство, които се проведоха в Симитли и Разлог.

Днес националите ни победиха с 2:0 Босна и Херциговина, като с асистенция за първия гол се отчете казанлъчанинът Ахмед Фаиков.  Играчът на „Розова долина“ подаде за първия гол, след като центрира за попадението от ъглов удар. Фаиков игра 60 минути в последната квалификация, а преди това записа пълни срещи в мачовете с Испания и Сан Марино.

Изненадата днес поднесе тимът на Сан Марино, който победи Испания с 1:0. Така в крайното класиране Испания, България и Сан Марино завършиха с по 6 точки, като баланса от двубоите между трита тима постави трикольорите ни на второ място в групата.

Очаква се в петък 25-годишният халф да се включи в отбора на „Розова долина“ в домакинската среща със „Свиленград“, от 14 кръг на Трета лига.

Срещата с „граничарите“ е насрочена за петък, 4 ноември от 14.30 часа, заради предстоящите избори за Президент.

12135 | 16 май 2024

Първи думи на Царица Роза 2024 Неделина Неделчева и нейните подгласнички / Видео

5987 | 14 май 2024

Движението по бул. „23-ти Пехотен Шипченски полк“ ще бъде временно органичено в четвъртък