Днес в Пловдив бе изтеглен жребия за новия сезон във "В" Югоизточната футболна група. През новия сезон отборите в нея ще са 18, като изпадащи ще бъдат последните два тима. Повечето срещи ще се играят на градските стадиони в дадените градове с изключение на:
Мастер (Бургас) - в гр. Българово, Бургаска област.
Верея (Стара Загора) - в кв. Колю Ганчево на гр. Стара Загора.
Димитровград-1947 - на стадион "Миньор".
Спратак (Пловдив) - на стадион "Тодор Диев".
Брестник (Пловдив)- в село Брестник, Пловдивско.
Пълна програма на есенния полусезон на „В” Югоизточна футболна група сезон 2012/2013 година:
1 кръг: | ||
ФК "Загорец" - Нова Загора |
19-08-2012 18:00 |
ФК "Созопол" - Созопол |
ФК "Мастер" - Бургас |
19-08-2012 18:00 |
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград |
ОФК "Левски" - Карлово |
18-08-2012 18:00 |
ОФК "Несебър" - Несебър |
ФК "Арда" - Кърджали |
18-08-2012 18:00 |
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив |
ФК "Верея" - Стара Загора |
18-08-2012 18:00 |
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив |
ФК "ИТД-Гигант" - Съединение, Пловд. |
19-08-2012 18:00 |
ФК "Хасково 2" - Хасково |
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол |
19-08-2012 18:00 |
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. |
ФК "Розова долина" - Казанлък |
18-08-2012 18:00 |
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград |
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград |
19-08-2012 18:00 |
ФК "Хеброс-1921" - Харманли |
2 кръг: | ||
ФК "Созопол" - Созопол |
26-08-2012 18:00 |
ФК "Хеброс-1921" - Харманли |
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград |
26-08-2012 18:00 |
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград |
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. |
25-08-2012 18:00 |
ФК "Розова долина" - Казанлък |
ФК "Хасково 2" - Хасково |
26-08-2012 18:00 |
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол |
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив |
25-08-2012 18:00 |
ФК "ИТД-Гигант" - Съединение, Пловд. |
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив |
25-08-2012 18:00 |
ФК "Верея" - Стара Загора |
ОФК "Несебър" - Несебър |
26-08-2012 18:00 |
ФК "Арда" - Кърджали |
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград |
25-08-2012 18:00 |
ОФК "Левски" - Карлово |
ФК "Загорец" - Нова Загора |
26-08-2012 18:00 |
ФК "Мастер" - Бургас |
3 кръг: | ||
ФК "Мастер" - Бургас |
02-09-2012 17:00 |
ФК "Созопол" - Созопол |
ОФК "Левски" - Карлово |
01-09-2012 17:00 |
ФК "Загорец" - Нова Загора |
ФК "Арда" - Кърджали |
02-09-2012 17:00 |
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград |
ФК "Верея" - Стара Загора |
02-09-2012 17:00 |
ОФК "Несебър" - Несебър |
ФК "ИТД-Гигант" - Съединение, Пловд. |
01-09-2012 17:00 |
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив |
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол |
01-09-2012 17:00 |
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив |
ФК "Розова долина" - Казанлък |
01-09-2012 17:00 |
ФК "Хасково 2" - Хасково |
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград |
02-09-2012 17:00 |
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. |
ФК "Хеброс-1921" - Харманли |
02-09-2012 17:00 |
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград |
4 кръг: | ||
ФК "Созопол" - Созопол |
09-09-2012 17:00 |
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград |
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. |
09-09-2012 17:00 |
ФК "Хеброс-1921" - Харманли |
ФК "Хасково 2" - Хасково |
09-09-2012 17:00 |
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград |
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив |
08-09-2012 17:00 |
ФК "Розова долина" - Казанлък |
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив |
08-09-2012 17:00 |
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол |
ОФК "Несебър" - Несебър |
09-09-2012 17:00 |
ФК "ИТД-Гигант" - Съединение, Пловд. |
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград |
09-09-2012 17:00 |
ФК "Верея" - Стара Загора |
ФК "Загорец" - Нова Загора |
09-09-2012 17:00 |
ФК "Арда" - Кърджали |
ФК "Мастер" - Бургас |
08-09-2012 17:00 |
ОФК "Левски" - Карлово |
5 кръг: | ||
ОФК "Левски" - Карлово |
15-09-2012 17:00 |
ФК "Созопол" - Созопол |
ФК "Арда" - Кърджали |
16-09-2012 17:00 |
ФК "Мастер" - Бургас |
ФК "Верея" - Стара Загора |
16-09-2012 17:00 |
ФК "Загорец" - Нова Загора |
ФК "ИТД-Гигант" - Съединение, Пловд. |
16-09-2012 17:00 |
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград |
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол |
16-09-2012 17:00 |
ОФК "Несебър" - Несебър |
ФК "Розова долина" - Казанлък |
15-09-2012 17:00 |
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив |
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград |
15-09-2012 17:00 |
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив |
ФК "Хеброс-1921" - Харманли |
16-09-2012 17:00 |
ФК "Хасково 2" - Хасково |
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград |
16-09-2012 17:00 |
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. |
6 кръг: | ||
ФК "Созопол" - Созопол |
19-09-2012 17:00 |
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. |
ФК "Хасково 2" - Хасково |
19-09-2012 17:00 |
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград |
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив |
19-09-2012 17:00 |
ФК "Хеброс-1921" - Харманли |
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив |
19-09-2012 17:00 |
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград |
ОФК "Несебър" - Несебър |
19-09-2012 17:00 |
ФК "Розова долина" - Казанлък |
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград |
19-09-2012 17:00 |
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол |
ФК "Загорец" - Нова Загора |
19-09-2012 17:00 |
ФК "ИТД-Гигант" - Съединение, Пловд. |
ФК "Мастер" - Бургас |
19-09-2012 17:00 |
ФК "Верея" - Стара Загора |
ОФК "Левски" - Карлово |
19-09-2012 17:00 |
ФК "Арда" - Кърджали |
7 кръг: | ||
ФК "Арда" - Кърджали |
23-09-2012 17:00 |
ФК "Созопол" - Созопол |
ФК "Верея" - Стара Загора |
22-09-2012 17:00 |
ОФК "Левски" - Карлово |
ФК "ИТД-Гигант" - Съединение, Пловд. |
23-09-2012 17:00 |
ФК "Мастер" - Бургас |
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол |
23-09-2012 17:00 |
ФК "Загорец" - Нова Загора |
ФК "Розова долина" - Казанлък |
22-09-2012 17:00 |
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград |
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград |
23-09-2012 17:00 |
ОФК "Несебър" - Несебър |
ФК "Хеброс-1921" - Харманли |
22-09-2012 17:00 |
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив |
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград |
22-09-2012 17:00 |
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив |
8 кръг: | ||
ФК "Созопол" - Созопол |
30-09-2012 17:00 |
ФК "Хасково 2" - Хасково |
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив |
29-09-2012 17:00 |
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. |
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив |
29-09-2012 17:00 |
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград |
ОФК "Несебър" - Несебър |
30-09-2012 17:00 |
ФК "Хеброс-1921" - Харманли |
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград |
30-09-2012 17:00 |
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград |
ФК "Загорец" - Нова Загора |
29-09-2012 17:00 |
ФК "Розова долина" - Казанлък |
ФК "Мастер" - Бургас |
30-09-2012 17:00 |
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол |
ОФК "Левски" - Карлово |
29-09-2012 17:00 |
ФК "ИТД-Гигант" - Съединение, Пловд. |
ФК "Арда" - Кърджали |
30-09-2012 17:00 |
ФК "Верея" - Стара Загора |
9 кръг: | ||
ФК "Верея" - Стара Загора |
07-10-2012 16:00 |
ФК "Созопол" - Созопол |
ФК "ИТД-Гигант" - Съединение, Пловд. |
07-10-2012 16:00 |
ФК "Арда" - Кърджали |
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол |
06-10-2012 16:00 |
ОФК "Левски" - Карлово |
ФК "Розова долина" - Казанлък |
06-10-2012 16:00 |
ФК "Мастер" - Бургас |
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград |
07-10-2012 16:00 |
ФК "Загорец" - Нова Загора |
ФК "Хеброс-1921" - Харманли |
07-10-2012 16:00 |
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград |
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград |
07-10-2012 16:00 |
ОФК "Несебър" - Несебър |
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. |
06-10-2012 16:00 |
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив |
ФК "Хасково 2" - Хасково |
06-10-2012 16:00 |
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив |
10 кръг: | ||
ФК "Созопол" - Созопол |
13-10-2012 16:00 |
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив |
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив |
13-10-2012 16:00 |
ФК "Хасково 2" - Хасково |
ОФК "Несебър" - Несебър |
14-10-2012 16:00 |
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. |
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград |
14-10-2012 16:00 |
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград |
ФК "Загорец" - Нова Загора |
14-10-2012 16:00 |
ФК "Хеброс-1921" - Харманли |
ФК "Мастер" - Бургас |
14-10-2012 16:00 |
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград |
ОФК "Левски" - Карлово |
13-10-2012 16:00 |
ФК "Розова долина" - Казанлък |
ФК "Арда" - Кърджали |
14-10-2012 16:00 |
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол |
ФК "Верея" - Стара Загора |
14-10-2012 16:00 |
ФК "ИТД-Гигант" - Съединение, Пловд. |
11 кръг: | ||
ФК "ИТД-Гигант" - Съединение, Пловд. |
21-10-2012 16:00 |
ФК "Созопол" - Созопол |
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол |
21-10-2012 16:00 |
ФК "Верея" - Стара Загора |
ФК "Розова долина" - Казанлък |
20-10-2012 16:00 |
ФК "Арда" - Кърджали |
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград |
20-10-2012 16:00 |
ОФК "Левски" - Карлово |
ФК "Хеброс-1921" - Харманли |
21-10-2012 16:00 |
ФК "Мастер" - Бургас |
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград |
21-10-2012 16:00 |
ФК "Загорец" - Нова Загора |
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. |
21-10-2012 16:00 |
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград |
ФК "Хасково 2" - Хасково |
21-10-2012 16:00 |
ОФК "Несебър" - Несебър |
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив |
20-10-2012 16:00 |
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив |
12 кръг: | ||
ФК "Созопол" - Созопол |
27-10-2012 14:30 |
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив |
ОФК "Несебър" - Несебър |
27-10-2012 14:30 |
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив |
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград |
28-10-2012 14:30 |
ФК "Хасково 2" - Хасково |
ФК "Загорец" - Нова Загора |
28-10-2012 14:30 |
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. |
ФК "Мастер" - Бургас |
28-10-2012 14:30 |
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград |
ОФК "Левски" - Карлово |
27-10-2012 14:30 |
ФК "Хеброс-1921" - Харманли |
ФК "Арда" - Кърджали |
28-10-2012 14:30 |
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград |
ФК "Верея" - Стара Загора |
27-10-2012 14:30 |
ФК "Розова долина" - Казанлък |
ФК "ИТД-Гигант" - Съединение, Пловд. |
28-10-2012 14:30 |
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол |
13 кръг: | ||
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол |
04-11-2012 14:30 |
ФК "Созопол" - Созопол |
ФК "Розова долина" - Казанлък |
03-11-2012 14:30 |
ФК "ИТД-Гигант" - Съединение, Пловд. |
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград |
04-11-2012 14:30 |
ФК "Верея" - Стара Загора |
ФК "Хеброс-1921" - Харманли |
04-11-2012 14:30 |
ФК "Арда" - Кърджали |
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград |
03-11-2012 14:30 |
ОФК "Левски" - Карлово |
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. |
04-11-2012 14:30 |
ФК "Мастер" - Бургас |
ФК "Хасково 2" - Хасково |
04-11-2012 14:30 |
ФК "Загорец" - Нова Загора |
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив |
03-11-2012 14:30 |
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград |
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив |
03-11-2012 14:30 |
ОФК "Несебър" - Несебър |
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. |
23-09-2012 17:00 |
ФК "Хасково 2" - Хасково |
15 кръг: | ||
ФК "Созопол" - Созопол |
11-11-2012 14:30 |
ОФК "Несебър" - Несебър |
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград |
10-11-2012 14:30 |
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив |
ФК "Загорец" - Нова Загора |
10-11-2012 14:30 |
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив |
ФК "Мастер" - Бургас |
11-11-2012 14:30 |
ФК "Хасково 2" - Хасково |
ОФК "Левски" - Карлово |
10-11-2012 14:30 |
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. |
ФК "Арда" - Кърджали |
11-11-2012 14:30 |
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград |
ФК "Верея" - Стара Загора |
11-11-2012 14:30 |
ФК "Хеброс-1921" - Харманли |
ФК "ИТД-Гигант" - Съединение, Пловд. |
11-11-2012 14:30 |
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград |
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол |
10-11-2012 14:30 |
ФК "Розова долина" - Казанлък |
15 кръг: | ||
ФК "Розова долина" - Казанлък |
17-11-2012 14:30 |
ФК "Созопол" - Созопол |
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград |
18-11-2012 14:30 |
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол |
ФК "Хеброс-1921" - Харманли |
18-11-2012 14:30 |
ФК "ИТД-Гигант" - Съединение, Пловд. |
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград |
18-11-2012 14:30 |
ФК "Верея" - Стара Загора |
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. |
18-11-2012 14:30 |
ФК "Арда" - Кърджали |
ФК "Хасково 2" - Хасково |
17-11-2012 14:30 |
ОФК "Левски" - Карлово |
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив |
17-11-2012 14:30 |
ФК "Мастер" - Бургас |
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив |
17-11-2012 14:30 |
ФК "Загорец" - Нова Загора |
ОФК "Несебър" - Несебър |
18-11-2012 14:30 |
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград |
16 кръг: | ||
ФК "Созопол" - Созопол |
25-11-2012 14:30 |
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград |
ФК "Загорец" - Нова Загора |
25-11-2012 14:30 |
ОФК "Несебър" - Несебър |
ФК "Мастер" - Бургас |
24-11-2012 14:30 |
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив |
ОФК "Левски" - Карлово |
24-11-2012 14:30 |
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив |
ФК "Арда" - Кърджали |
25-11-2012 14:30 |
ФК "Хасково 2" - Хасково |
ФК "Верея" - Стара Загора |
25-11-2012 14:30 |
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. |
ФК "ИТД-Гигант" - Съединение, Пловд. |
25-11-2012 14:30 |
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград |
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол |
25-11-2012 14:30 |
ФК "Хеброс-1921" - Харманли |
ФК "Розова долина" - Казанлък |
24-11-2012 14:30 |
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград |
17 кръг: | ||
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград |
01-12-2012 14:00 |
ФК "Созопол" - Созопол |
ФК "Хеброс-1921" - Харманли |
01-12-2012 14:00 |
ФК "Розова долина" - Казанлък |
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград |
01-12-2012 14:00 |
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол |
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. |
01-12-2012 14:00 |
ФК "ИТД-Гигант" - Съединение, Пловд. |
ФК "Хасково 2" - Хасково |
01-12-2012 14:00 |
ФК "Верея" - Стара Загора |
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив |
01-12-2012 14:00 |
ФК "Арда" - Кърджали |
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив |
01-12-2012 14:00 |
ОФК "Левски" - Карлово |
ОФК "Несебър" - Несебър |
01-12-2012 14:00 |
ФК "Мастер" - Бургас |
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград |
01-12-2012 14:00 |
ФК "Загорец" - Нова Загора |
Продава прясно агнешко директно от фермата в село Шейново
Ферма в с.Шейново продава агнешко месо директно от фермата цена за кг 22.00 лева, агнешки комплект за дроб сърма...
Кингс Валей Медикъл и СПА хотел търси да назначи Сервитьори и Бармани
Кингс Валей Медикъл и СПА хотел търси да назначи СЛУЖИТЕЛИ в отдел „Храни и напитки“ (заведенията на хотела) на...
“Аквапарк “ Овощник търси да назначи персонал за предстоящия летен сезон
“Аквапарк “ Овощник, търси да назначи персонал за предстоящия летен сезон: Готвачи/ топла и студена кухня/, спасители,бармани,...
Фирма ”Мед Метал” търси да назначи работник в сферата на вторичните суровини и работник за Автоморга
Фирма ”Мед Метал” на разклона за гр.Крън, търси да назначи работник в сферата на вторични суровини и работник...
Нова Ф 49 търси да назначи Касиер
Стани част от екипа на строителен търговски център Нова Ф 49 на позиция касиер. Ако сте положително настроени...
Ню Йорк Пъб гр.Казанлък търси да назначи сервитьори, пицари и помощник кухня
Ню Йорк пъб гр.Казанлък, търси да назначи сервитьори, пицари и помощник кухня. За информация на място в Ню Йорк...