13:53 | 19 февруари 15 2928

Розова долина поведе на дублиращия отбор на Берое, но загуби

Розова долина поведе на дублиращия отбор на Берое, но загуби / Новини от Казанлък

Мъжкият футболен тим на Розова долина загуби вчера проверката си с дублиращия отбор на Берое. В 20-та минута казанлъчани откриха резултата, след като Пламен Колев отбеляза първия гол в срещата. При попадението Иван Чергев подаде на Тодор Динчев, който със силен удар улучи гредата, след което Колев бе най-съобразителен и вкара топката в мрежата. Домакините успяха да изравнят в края на първата част, а в началото на второто полувреме отбелязаха и победния гол за 2:1. Срещата започна с отменен гол на Чергев , след което момчетата на треньора Александър Георгиев направиха няколко пропуска, след удари на Николай  Стоичков и на новото попълнение Мартин Дениславов. В игра срещу Берое влязоха всички налични играчи на Розова долина. Вчера са били картотекирани и новите попълнения в клуба. Днес се очаква към тренировките на клуба да се присъедини нападателят Иван Колев, който не е договорил личните си условия с Етър и ще продължи да играе за отбора от Казанлък.

В събота е последната контролна среща преди старта на новото първенство във В Югоизточна група. Розова долина ще срещне професионалния Ботев /Гълъбово/, като все още не е уточнено мястото на контролата. Първият официален мач  е на 28 февруари в Ямбол срещу местния Тунджа.