20:05 | 21 февруари 15 2894

Ботев /Гълъбово/ победи Розова долина в контрола играна на тежък терен

Ботев /Гълъбово/ победи Розова долина в контрола играна на тежък терен / Новини от Казанлък

Днес в Гълъбово отборът на Розова долина изигра последната си проверка преди старта на новото първенство във В Югоизточна група. Срещата се игра на изключително тежкия терен в Гълъбово. За домакините контролата бе и официално представяне на клуба преди подновяването на първенството в Б група. В 36-та минута домакините отбелязаха първия гол, като преди това казанлъчани също имаха своите шансове да отбележат. Стоичков от добра позиция не успя да отбележи, а след това гостите имаха и претенции за дузпа, за нарушение срещу завърналия се в отбора Иван Колев. През втората част играчите на Ботев отбелязаха нов гол за крайното 2:0. До края на срещата Теодор Кьосев изпусна да отбележи гол, след като изкочи сам срещу вратаря на домакините. „Играчите на Розова долина играха мъжки и стояха добре. Теренът бе доста тежък.“-сподели след срещата президентът на Розова долина Кънчо Папазов.

В тази последна контрола Розова долина игра в състав: Александър Петрунов, Димитър Вакавлиев, Милен Христов, Петко Георгиев, Тодор Динчев, Атанас Апостолов, Пламен Колев, Иван Колев, Иван Цанков, Владислав Калайджиев / Цветан Тодоров, Теодор Кьосев, Николай Цонков, Станислав Биртанов, Кристиан Петров, Александър Ангелов/.

Първият официален мач на Розова долина е на 28 февруари в Ямбол срещу местния Тунджа.