12:18 | 15 юли 19 7039

Първо място и купа за казанлъшките ловджии на ЛРД “Сокол“

Първо място и купа за казанлъшките ловджии на ЛРД “Сокол“ / Новини от Казанлък

През изминалите два почивни дни завърши турнира по спортна ловна стрелба в дисциплината спортинг, за купата на НЛРС – СЛРБ.

На финалът, който се проведе на 13-ти юли в град Велико Търново, отбора на СНЦ-ЛРД „Сокол” – Казанлък, в състав: Кольо Дочев, Иван Танев и Диан Стайков, се представи като добре смазана бойна машина и сломи съпротивата на стрелците от останалите сдружения, завоювайки първото място и купата на НЛРС - СЛРБ за 2019 година.

Казанлъшките ловци отново доказаха, че са едни от водещите не само в ловното дело, но и в ловната стрелба.

Успехът на казанлъшките ловни стрелци не свършва – 15 състезатели от КЛС ”Балиста” се класираха за финала на Държавното първенство на Българската федерация по трап, двоен трап и скийт, което ще се проведе на 2-4 август в Долни Дъбник. Всички сстрелци, класирани на финала в различните дисциплини може да видите в снимките по-долу.