11:36 | 03 май 22 1349

Розите надвиха Карнобат с 1:0. Тази събота се изправят срещу ФК “Черноморец“

Розите надвиха Карнобат с 1:0. Тази събота се изправят срещу ФК “Черноморец“ / Новини от Казанлък

ФК „Розова долина” записа победа с 1:0 срещу ОФК „Карнобат” в шампионата на Югоизточна Трета лига в среща от 29 кръг.

Мачът се проведе на 30 април в Карнобат, като резултата бе решен в 85-тата минута, когато Николай Стоичков центрира към Кольо Чахов. Той изпрати с глава топката във вратата на Николай Горанов. Едва три минути по-рано, резервата на Розите Ахмед Сюнетчиев удари греда.

В последните секунди на срещата домакините имаха шанс да изравнят резултата, но изстрелът от далечна дистанция на Стоян Николов бе избит от вратаря на Розите Димитър Иванов.

След победният мач на нашите момчета ФК „Розова долина” заема 12-то място в подреждането на Югоизточна Трета лига с 31 точки. Следващата събота, 7 май от 18:00 часа, Розите ще се изправят на стадион „Севтополис" срещу ФК „Черноморец” Бургас в двубой от 30-ти кръг.

източник и снимки: Розова Долина Казанлък