11:38 | 30 януари 23 1702

Розите разгромиха Димитровград с четири гола

Розите разгромиха Димитровград с четири гола / Новини от Казанлък

В четвъртата си контрола, на 28 януари, ФК "Розова долина" гостува на ФК "Димитровград" на стадион "Раковски", където разгроми домакините с резултат 1:4.

Още в първото полувреме Розите започнаха мощно с два гола във вратата на димитровградчани. Още в 12-тата минута първия гол в актива на казанлъчани отбеляза Надим Ангелов, а втория – Валентин Иванов в 36-тата. Домакините отвърнаха с едно попадение на Николай Горанчев. Във второто полувреме Розите диктуваха играта, като в 62-рата минута Ивелин Илиев вкара третия гол във вратата на Димитровград, след което 8 минути по-късно Илиев отбеляза второ попадение, което оформи крайния резултат от 1:4.

Казанлъчани играха в състав: Михайл Михайлов (вр), Надим Ангелов, Иво Иванов (капитан), Валентин Иванов, Цветан Чахов, Марти Маринов, Стоян Иванов, Калоян Петров, Венци Иванов, Ивелин Илиев и Пламен Колев.