13:42 | 01 март 23 1941

Светлинките се окичиха с нови награди

Светлинките се окичиха с нови награди / Новини от Казанлък

Отново бум от награди за клуб „Светлини сред сенките”, при ОДК „Св. Ив. Рилски”, от националния конкурс, с международно участие „С моята кончина не свършва пътят, който трябва да извървите”, посветен на Апостола на свободата - Васил Левски. Клубът получи грамота и награда за най-активно участие.

В първа възрастова група Атанас Бранчев се класира на 3 място – проза, Поля Лалева грабна първото място в същата възрастова група и категория. Във втора възрастова група на първо място за поезия се класирана Фая Гератлиева, а на второ - Рая Енева. Трети в проза стана Диан Драгнев. Фая Гератлиева има и второ място за проза в същата възрастова група.

Напомняме, че по случай двадесет годишния си юбилей клуб „Светлини сред сенките”, готви премиери на двете си нови книги, роман в стихове и фантастичен роман в проза. Първата ни премиера на поетичната приказка „Тайната на старата върба” ще се състои на 16 март, съвместно с Общинска Библиотека „Искра” и със съдействието на Община Казанлък.

Следвай новините от Казанлък
Сподели

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

„Игри на волята“ с Чикагото и Дино оживяха в казанлъшкото училище „Св. Паисий Хилендарски“

38541 | 15 декември 2025

Казанлъчани дариха парцел за построяването на Център за интеграция на деца със специални потребности

13041 | 15 декември 2025

Обраха къща и заведение за бързо хранене в Казанлък

10242 | 15 декември 2025

Полицейското управление в Казанлък има нов началник

8941 | 16 декември 2025

Казанлък отпразнува 50-годишната любов на 68 семейни двойки

4777 | 11 декември 2025

Съдът в Казанлък наложи ефективно наказание на жена, обвинена за измами по различни схеми

4359 | 17 декември 2025

19-годишен шофьор блъсна пешеходец при движение назад

3820 | 11 декември 2025

Кметът Иса Бесоолу откри коледния базар в Павел баня

3813 | 15 декември 2025

Откриха нелегален алкохол по време на специализирана полицейска операция

3221 | 15 декември 2025

Кристина Буюклиева спечели голямата награда в Осмия салон на казанлъшките фотографи

2682 | 16 декември 2025
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак