26 май 2023 5794 Boriana Mitrusheva

Загубено коте в района на бул. Ал.Батенберг 111 / РепорТИ за Казанлък

Загубено коте днес в района на бул. Ал.Батенберг 111. Моля ако някой го намери да звънне на тел.0893588005. Предлагам възнаграждение.
Загубено коте в района на бул. Ал.Батенберг 111
Сподели

Тук ТИ си репортер от Казанлък. Публикувай в репорТИ

Kazanlak.com не носи отговорност за съдържанието в модулите за свободна публикация на потребителите и коментарите. Отговорността се носи от техните автори.
Виж Правила и условия за използване на kazanlak.com

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак