Продава Вила Тухла в гр.Казанлък 50000 BGN

Продава Вила Тухла в гр.Казанлък

Двуетажна Къща / Вила в Казанлък с 1.1 дка Двор в квартал ”Старите Лозя” Тухлена къща на 2 етажа във вилната зона на гр. Казанлък - Старите Лозя. Дворното място е 1144 кв.м. Къщата е в много добро състояние, в спокоен и тих квартал. Кадастрален номер на имота: 35167.241.687 До парцела се стига по калдъръмения път над Зорница. Минава се бариерата на военните и се влиза в квартала. Има път и от бензиностанция Лукойл, която е в началото на Казанлък , по пътя за Стара Загора. До имота се достига за 15 минути с кола от града. Пътят е черен и проходим целогодишно. До къщата няма прекаран ток и канализация. Имотът разполага със собствен водоизточник - кладенец. Собственици сме и на съседния парцел: 35167.241.686 Можете да закупите и двата парцела за което 80 000 лв. Като в съседния парцел има бунгало и големината му е 1 дка. Ако сте решили да замените забързания начин на живот в града с по-спокоен такъв, или просто искате да имате кътче за уединение, събирания и време прекарано сред природата този имот е за вас.

20m2 12 декември 2025 гр.Казанлък
Продава Парцел Парцел в гр.Казанлък 50000 BGN

Продава Парцел Парцел в гр.Казанлък

1.2 Дка Дворно Място в Казанлък / Енина с Основа за Къща и Гледка за Милиони Продават се 2 дворни места едно до друго, съставляващи един обединен двор от 1.2 декара във Вилна зона гр. Казанлък: ”Старите Лозя” (Тюлбето), попадащ от страната на Вилна Зона село Енина, не-далеч от Полицейската Школа и Църквата на Журналиста Мартин Карбовски. Гледката от парцелите е невероятна, с панорама към цялата Тракийска долина и Стара Планина, както и към ливадите на селата: Горно Изворово, Долно Изворово (Гюсово) и село Енина. Местата са разкошни и равни, последните в квартала, преди земеделските земи на с. Енина, с живописни пасбища и ливади. В момента в който стигнете до мястото, пред вас се разкрива неописуемо красива гледка, която няма да срещнете никъде другаде. В близост има ред високи Тополи, които допълнително допринасят за магията на местността. В двора се нахожда основата на къща (фундамент), която фигурира като строително петно на скицата. Ще може на нейно място да се издигне сграда по ваш избор, или да построите къщата на вашите мечти. Парцелите попадат в зона разрешена за строеж. Правите мъдра инвестиция за бъдещето си, тъй като цените в този район растат много бързо и се актуализират на всеки 3 месеца. Квартала се намира на 40 мин пешеходна разходка от града в посока зад Художествената гимназия. С кола, мястото е достъпно за 5-10 мин от града. Района е тих и спокоен. За тези които се интересуват от разширение на недвижимия си имот, в близост има и къща за продан (вила), която се намира от другата страна на тополите, с дворно място 600 кв.м. В двора все още няма ток и до него се достига по черен път, но квартала бързо се развива и повечето райони около мястото вече са оборудвани с ток, като перспективата за тока в това място е скорошна. Капарото за резервиране на тези парцели е в размер от 300 лв. Имота е напълно документиран и готов за изповядване на експресна нотариална сделка, до 3 работни дни, след капариране. Обадете се още днес за да се уговорим за оглед.

1200m2 15 ноември 2025 гр.Казанлък
Продава Парцел Парцел в гр.Казанлък 60000 BGN

Продава Парцел Парцел в гр.Казанлък

Парцел 1.3 дк Дворно Място в Казанлък вилна зона Старите Лозя Голям, равен парцел 1.3 дка дворно място за строеж на къща във вилната зона на Казанлък до Тюлбето: Старите Лозя. Парцелът представлява равно дворно място в оживен и сплотен квартал на Тюлбето известен като Старите Лозя, където много от съседите живеят целогодишно. Местоположението му е отлично за строеж на къщата на вашите мечти и ще остане достатъчно място за зеленчукова и овощна градина или райграс. В квартала все още няма ток, но се очаква много скоро да бъде електрифициран. До мястото се стига по черен път от Полицейската школа или от асвалтирания път Казанлък - Енина по Танковия Път. Чедесен имот за инвестиция, ако сте решили да вложите парите си в нещо, чиято стойност непрекъснато ще расте. Тъй като все още липсва благоустройство в тази вилна зона (канализация, ток и асвалтиран път) цените на имотите са все още сравнително ниски и достъпни за всеки. Този имот ви предлага една от най-добрите инвестиции в жилищен квартал в град Казанлък. Парцела има отлична панорамна гледка към Балкана и много загрижени съседи.

1305m2 06 ноември 2025 гр.Казанлък
Страници:

Най - четени новини

за последната седмица

Празнични изненади очакват всички шофьори извършили годишен технически преглед в сервиз „Мончев-90“

7421 | 08 декември 2025

Казанлък отпразнува 50-годишната любов на 68 семейни двойки

4217 | 11 декември 2025

Над 10 години затвор грозят 73-годишния мъж, опитал да убие казанлъчанин

4051 | 08 декември 2025

Казанлък се вдига на протест

3923 | 09 декември 2025

Дрогиран шофьор предизвика катастрофа в Казанлък

3810 | 09 декември 2025

Вандали потрошиха автомобил в Източното

3580 | 09 декември 2025

Стотици протестираха в центъра на Казанлък

3526 | 10 декември 2025

19-годишен шофьор блъсна пешеходец при движение назад

3396 | 11 декември 2025

„Арсенал“ АД и Бургаският държавен университет сключиха Меморандум за сътрудничество

2959 | 08 декември 2025

Препълнена зала и силно послание: Премиера на филма “Социално силните“ в Казанлък

2851 | 09 декември 2025
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак