11:27 | 21 март 16 2179

Карловци препънаха „Розова долина“ по пътя им към второто място

Карловци препънаха „Розова долина“ по пътя им към второто място / Новини от Казанлък

Футболистите на „Розова долина“ загубиха с 2:1 гостуването си в Карлово на местния „Левски“. Срещата бе от 22-ия кръг на „В“ Югоизточна група и бе важна за двата тима. Домакините в момента се борят за да не изпаднат, а „розите“ за второто място в групата, което би им дало шанс да влязат в по-горна дивизия. През първата част домакините откриха резултата, след което гол на Григор Георгиев бе отменен.
През втората част карловци отбелязаха второ попадение, а Григор Георгиев успя да запише почетното попадение за „Розова долина“.
След този кръг „Загорец“ отново излезе на втора позиция, след като разби със 7:1 „Сливен“, а „Димитровград“ загуби с 4:0 гостуването си на лидера „Несебър“. Така водач продължава да бъде „Несебър“ с 62 точки, пред „Загорец“ с 48, „Димитровград“ е трети с 47 точки, а „Розова долина“ е на четвърто място с 44 точки.

В следващия кръг „Розова долина“ гостува на последния в класирането „Сливен“.

Снимка: архив