06 ноември 2019 10962 Ilian

До кога / РепорТИ за Казанлък

Зад бл.26 Западното има голям градинка която е в окаяно състояние. Кошовете са пълни Всеки ден се събират деца от ромски произход учещи в съседното училище. Уж са на училище а те в парка играят комар и кючеци. Вече и пързалката е счупена. Общината и Училищната администрация да вземат мерки.
До кога
До кога
До кога
До кога
До кога
До кога
Сподели

Тук ТИ си репортер от Казанлък. Публикувай в репорТИ

Kazanlak.com не носи отговорност за съдържанието в модулите за свободна публикация на потребителите и коментарите. Отговорността се носи от техните автори.
Виж Правила и условия за използване на kazanlak.com

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак