23 май 2023 7938 Младен

Паркинг? / РепорТИ за Казанлък

Намира се в началото на ул. Хаджи Димитър, срещу офиса на булсат. Ако е паркинг моля общината да обозначи кое е паркинг, кое е тротоар, от къде се влиза и излиза, за да може да се ползва спокойно. Ако не е, сложете колчета или нещо подобно, за да спре това. Колите вече се паркират до билборда, а след седмица ще са по цялото пространство. Благодаря ви.
Паркинг?
Сподели

Тук ТИ си репортер от Казанлък. Публикувай в репорТИ

Kazanlak.com не носи отговорност за съдържанието в модулите за свободна публикация на потребителите и коментарите. Отговорността се носи от техните автори.
Виж Правила и условия за използване на kazanlak.com

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак