18:45 | 11 октомври 14 4169

Розова долина победи лидера в групата Марица

Розова долина победи лидера в групата Марица / Новини от Казанлък

Футболистите на Розова долина извоюваха победа с минималното 1:0 срещу лидера в класирането на В Югоизточна група – Марица. През първото полувреме домакините имаха териториално надмощие. Иван Колев с глава, след подаване на Григор Георгиев отбеляза единственото попадение в срещата в 32-та минута. След гола своите положения имаха както казанлъчани така и гостите, но до ново попадение не се стигна.

Последните 15 минути футбол почти не се игра, като дори се стигна и до конфликт между треньорите, като Александър Георгиев от Розова долина и наставникът на Марица Петър Курдов бяха изгонени.

Розова долина игра в състав: Александър Петрунов,  Димитър Вакавлиев, Боян Нейчев, Николай Цонков, Милен Христов, Александър Георгиев /Станислав Биртанов/, Григор Георгиев, Николай Стоичков, Атанас Апостолов / Цветан Михов/, Иван Чергев / Кристиян Петров/, Иван Колев.

Резултати от други срещи играни днес:
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград  0:0   ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол  4:0   ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ОФК "Поморие" - Поморие  2:0   ФК "Евроколеж" - Пловдив
ОФК "Левски" - Карлово  0:2   ФК "Димитровград-1947" – Димитровград

В класирането убедително продължава да води Марица с 22 точки, пред Поморие с 18 точки, Розова долина вече е на 9-то място с актив от 12 точки.

В следващия кръг Розова долина почива, а на 25 октомври от 14.30 часа приема състава на Димитровград.