21:20 | 16 юли 15 4200

Локомотив /Горна Оряховица/ победи Розова долина

Локомотив /Горна Оряховица/ победи Розова долина / Новини от Казанлък

Футболистите на Розова долина записаха поражение с 1:4 в първата си домакинска контрола преди новия сезон. В домакинския мач днес казанлъчани срещнаха професионалния тим на Локомотив /Горна Оряховица/, който е член на Б група. През първото полувреме двата отбора играха предпазливо и голови положения почти липсваха. В самия край на първата част гостите поведоха в резултата.

През второто полувреме класата на гостите си пролича и те отбелязаха 3 нови гола, а за Розова долина почетния гол отбеляза влезлия като резерва Иван Чергев, който бе точен от  отсъдена за нарушение срещу него.

През първата част за Розова долина играха: Александър Петрунов, Димитър Вакавлиев,  Диян Димов, Милен Христов, Тодор Динчев, Атанас Апостолов, Иван Цанков, Николай Георгиев,  Николай Стоичков, Григор Георгиев и Александър Манолов. През втората част в игра влязоха още: Петко Георгиев, Боян Нейчев, Николай Цонков, Иван Николов,Владислав Калайджиев и Кристиан Петров.

Следващата договорена контрола за Розова долина ще е гостуване в Димитровград с местния едноименен тим на 22 юли.

12132 | 16 май 2024

Първи думи на Царица Роза 2024 Неделина Неделчева и нейните подгласнички / Видео

5985 | 14 май 2024

Движението по бул. „23-ти Пехотен Шипченски полк“ ще бъде временно органичено в четвъртък