21:36 | 21 юли 14 3129

Розова долина стартира с победа в контролите

Розова долина стартира с победа в контролите / Новини от Казанлък

Футболистите на Розова долина победиха с 2:1 новия член на В Югоизточна група Поморие. Срещата бе първа проверка за водения от Ангел Станков тим. Двубоят се игра на стадиона в град Сопот, като поморийци поведоха първи в резултата. Голът за Поморие падна в 20-та минута, след удар от далечно разстояние.

До края на първото полувреме казанлъчани записаха няколко пропуска на Григор Георгиев, Владислав Калайджиев и дошлия от Испания Александър Ангелов. През втората част розите взеха инициативата в свои ръце и стигнаха до победата, след две попадения на влезлия като резерва Теодор Кьосев – Банана. Той изравни резултата от пряксвободен удар  в 65-та минута, а в 80-та минута отбеляза победното попадение, след като остана очи в очи с вратаря на Поморие и не сгреши. В края на срещата Кристиян Петров пропусна сам срещу вратаря, а в началото на втората част отново той нацели и греда

Така новият треньор на Розова долина Ангел Станков стартира с победа в първата контрола на казанлъчани.
В срещата за Розова долина участваха общо 21 футболисти.

През първото полувреме състава на Розова долина бе: Александър Петрунов, Николай Цонков, Боян Нейчев, Димитър Вакавлиев, Антон Рачев, Александър Георгиев, Атанас Апостолов, Григор Георгиев, Александър Ангелов, Владислав Калайджиев и Венко Братанов.

През второто полувреме в игра влязоха: Николай Калчев, Милен Христов, Николай Архипов, Иван Николов, Камен Петков, Теодор Кьосев,  Цветан Иванов, Станислав Гъргоров, Кристиян Петров и Владимир Георгиев.

В сряда от 18.00 часа на стадион Севтополис Розова долина приема професионалния Ботев /Гълъбово/, в своята втора контрола преди старта на новия сезон във В Югоизточна група.

10958 | 16 май 2024

Проф. Бетани Хюз представя съкровищата от Долината на тракийските царе и България

8188 | 13 май 2024

Първи думи на Царица Роза 2024 Неделина Неделчева и нейните подгласнички / Видео

5586 | 14 май 2024

Движението по бул. „23-ти Пехотен Шипченски полк“ ще бъде временно органичено в четвъртък